na-skolach-se-vlada-shodla,-nejvice-se-debatovalo-o-svatbach,-rekl-babis.-na-bohosluzby-se-zapomnelo

Vláda oznámila, že ruší zákaz volného pohybu osob, pohyb bude venku možný až v deseti lidech. Změní se i podmínky pro lázně, vysoké školy a nemocnice. Podle vicepremiéra Jana Hamáčka chce také prodloužit nouzový stav.

Pod tlakem soudního rozhodnutí i veřejnosti, která volala po otevření hranic, vláda na svém čtvrtečním zasedání proměnila kompletně pravidla v boji proti nákaze koronavirem v Česku. Opřela se přitom o zlepšující se epidemiologickou situaci. Ostatně za posledních 24 hodin hlásilo Ministerstvo zdravotnictví jen šest nových případů odhalených nakažených.

Toto nesmyslné rozhodnutí vlády je zcela v rozporu s tím co doposud tvrdila, za čím si stála a co obhajovala.Vše v absolutním rozporu k čemu nás den co den nabádala a nutila.V tomto kontextu je absolutně nesmyslné, že by se například zoologické zahrady měli otevřít až za měsíc, tedy 25.května.Ptám se pak proč?Proč zahrady mají ještě měsíc šetřit každou korunu a zbytečně přicházet o peníze ze vstupného, z kterého hradí potravu pro zvířata?

Zákaz volného pohybu byl zrušen a dokonce lidé mohou za určitých podmínek vycestovat do zahraničí a to i na dovolenou, aby sem jako na počátku pandemie v České republice opět nemoc Covid-19 přivezli turisté ve velkém, stejně jako to dovezli nezodpovědní lyžaři z Itálie.To vše se bude opakovat, ale ZOO se otevřou až za měsíc.Tohle jednání vlády je ve všech směrech nezodpovědné a chaotické.Otevřete zoologické zahrady ihned milá vládo, když už jste vše co se dalo totálně zpackali.Jste diletanti, kteří nevědí co a jak udělat správně a den co den měníte svá rozhodnutí.Pan Babiš, Vojtěch, Hamáček, Prymula ze sebe tímto udělali a nebojím se to říci totální hlupce a nezodpovědné amatéry, kteří celou dobu vařili jak se říká z vody.

Vládo podej demisi, nebo se vzpamatuj!

Leave a Comment